Kalan Süre

İletişim

  • Telefon: +90 212 465 74 74
  • Faks: -
CNR HOLDİNG A.Ş.
Darüşşafaka, Büyükdere Cd. No:257 Nurol Plaza A Blok Kat: 16 34498 Sarıyer/İstanbul
Tic. Odası: İstanbul Ticaret Odası
Tic. Sicil No: 530508 / 478090
Vergi Dairesi: Bakırköy
Vergi No: 211 048 8676
FUAR ALANI
İstanbul - Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi

Yurt İçi Satış Departmanı

Mehmet Çelik

Genel Müdür Yardımcısı
mehmet.celik@cnr.net

Ayşe Coşkun

Fuarlar Grup Müdürü
ayse.coskun@cnr.net

Zerrin Karslı

Fuarlar Grup Müdürü
zerrin.karsli@cnr.net

Mevlüt Sözen

Satış Müdürü
mevlut.sozen@cnr.net

Cengiz Kurttepe

Satış Müdürü
cengiz.kurttepe@cnr.net

Pazarlama Departmanı

Elif Kaya

Pazarlama Grup Başkanı
elif.kaya@cnr.net

Sponsorluk Departmanı

Reklam Satış Departmanı

İlker Mumcuoğlu

Reklam Satış
ilker.mumcuoglu@cnr.net

Yurt Dışı Satış Departmanı

Yurt Dışı Satış Ekibi

Elif Tuğba Avşar

Yurt Dışı Satış Genel Müdürü
elif.avsar@cnr.net
Bangladeş, Endonezya, Hindistan, Japonya, Kore, Malezya, Nepal, Pakistan, Singapur, Tayland, Tayvan, Vietnam

Yurt Dışı Satış
cnrexpo.istanbul@cnr.net
ABD, Hollanda, İran, Kanada, Meksika

Farah Taghipour

Yurt Dışı Satış
farah.taghipour@cnr.net
Almanya, Avustralya, Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, İngiltere, İspanya, İsviçre, İtalya, Kenya, Macaristan, Peru, Polonya, Sırbistan, Slovakya, Yeni Zelanda, Yunanistan

Tolga Yeniçeri

Yurt Dışı Satış
tolga.yeniceri@cnr.net

Duygu Albayrak

Yurt Dışı Satış
duygu.albayrak@cnr.net
Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna Hersek, Gürcistan, Hırvatistan, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Makedonya, Özbekistan, Romanya, Rusya, Tacikistan, Türkmenistan

Natalya Jurevleva

Yurt Dışı Satış
natalya.jurevleva@cnr.net
Afganistan, Arjantin, BAE, Bahreyn, Etiyopya, Filistin, Gana, İsrail, Kamerun, Katar, Küba, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Nijerya, Senegal, Şili, Suriye, Suudi Arabistan, Umman, Ürdün

Emine Kazan

Yurt Dışı Satış
emine.kazan@cnr.net

İletişim Formu

  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon:
  • Mesajınız:
  • Güvenlik Kodu: