Kalan Süre

Haberler

Ayakkabı sanayinin yeni ihracat kapısı SHOEMOD oldu

Türk ayakkabı sanayi için 130’un üzerinde fuar organize eden CNR Holding, sektörün en büyük ticaret platformu SHOEMOD’u hayata geçiriyor. CNR’ın bu yıl düzenlediği ve global ayakkabı sektörünün yoğun ilgi gösterdiği fuarlarda 1000’in üzerinde marka ürün sergiledi. Misafir ettiği 11 bin 861’i yabancı, toplam 81 bin 195 profesyonel alıcı rakamı ile katılımcıların global ticaretine büyük katkılar sağlayan fuar, SHOEMOD – Ayakkabı ve Saraciye Modası ile sektörün ticaret ağlarını yeniden şekillendirmeye hazırlanıyor.
 
 
Uzun yıllardır olduğu gibi bu yıl da ayakkabı ihracatına çok büyük katkılar sağlayan CNR, 36 yıllık fuarcılık tecrübesini SHOEMOD’a aktarıyor. CNR Holding’in katkıları ile 2021 yılının ilk 8 ayında yüzde 23,7 artış yakalayarak 674 milyon dolarlık ihracat gerçekleştiren ayakkabı sanayi, global ticaretteki başarısını artık SHOEMOD ile devam ettiriyor.
 
Siz de, yerli ve yabancı binlerce sektör profesyoneli ve katılımcı firmalar arasında B2B ikili iş görüşmelerinin zeminini oluşturacak olan SHOEMOD ile yeni ve uzun soluklu ticaret anlaşmaları kurmak için yerinizi şimdiden alın.